Květen 2012


Inzerát na sosáčky

12. května 2012 v 10:54 | mojebedriska |  Sosáčci

Bedřiščini malincí Sosáčci jsou sice pár dnů staří, ale už se hledají majitelé. Kdo by o ně měl zájem ať napíše do *Zprávy autorovi* O tom jak vypadají se dozvíte více v rubrice Sosáčci >> První v životě. Kdo by měl zájem, pošlu i fotografie našiš koťátek. Byly by samozřejmě až vyrostou, naučí se jíst a pít sami a chodit na písek. Koťátka jsou samozřejmě zadarmo (pokud je nebudete chtít naočkované). Jestli je budete chtít i naočkované, samozřejmě budete muset za očkování zaplatit. Pište


Téma týdne 11.5.

11. května 2012 v 22:03 | mojebedriska |  Ostatní - ne Bedřiška
Svou kočku miluji nadevše. Ani malé sosáčky nemám radši. Bedřiška je totiž naprosto originální. Unikát. Je to kočka, která si dokázala zvyknout na člověka (na mě) lépe než pes anebo papoušek. Má svůj osobní charakter a je schopná se se mnou hádat. Je taky hrozně tvrdohlavá. Nejen v povaze je originální. Ano, je černobílá, to sice jo. Podívejte se ovšem na obrázek mojí Bedřišky:
Jedno oko = černý flek, Druhé oko = bílý flek
(Jinak, ano, to je moje ruka :D)

Ať si zadáte kdekoli, třeba v googlu. Vždy má kočka buď obě oči pokryté černou srstí, nebo bílou. Bedřiščin obliček je jako Jink a Jank. Ať nemluvím jen o originalitě Bedřišky:

Znám spoustu lidí kteří mají Idol, podle kterého se chovají. Ovšem mám pár lidí, kteří jsou originální :) Jako moje kámoška (Nejmenuju jméno, jen pokud dovolí). Jsme jako dvojčata, to ano, ale ona je originální v tom že je šíléná (to já taky, ale v bezpečné míře). Druhá kámoška = a třetí je zase =
Všem všechno odpustí ♥ Za to ji mám ráda.
A navíc mi dává svačiny. Vlastně nesnáším lidi co nejsou v něčem orignální.
Já třeba miluju prasátka a mám za talismana prásátko Iggy.

Buďte origoš :D


Reklamy a komentáře SEM

11. května 2012 v 21:47 | mojebedriska |  Reklamy atd. SEM

_____________________________________________________________


Šílený pes

11. května 2012 v 21:43 | mojebedriska |  Zážitky

Takže, to už bylo, když Bedřiška nosila Sosáčky. K nám do hospody (Ano, máme hospudu doma) přišel pán s malinkým psem. Takovým smetáčkem. A on vyjel po Bedřině. Ta se ale nedala a se svým tunovým břichem zaútočila na psa. Ten vyvázl se šrámem na obličeji a s kňučivým smutným výrazem. A Bedřiška? Ladně odrkráčela do domečku.


Hádka

11. května 2012 v 21:37 FFFUUU
Když ještě Bedřiška nemívala v bříšku sosáčky, měla jsem zvyk každé ráno se s ní hádat. Seděla na okně a nechtěla dolů. Asi takto:
"Bedří, pojď z mnú!"
"Miaú"
"Pooojď!"
"Miaú"
"Pohni"
"Miau"
"Nemám na tebe nervy, čau." a odelšla jsem směrem AUTOBUS.
Tři vteřiny a za mnou je Bedřina.
Pohladím ji a říkám: "To se ti líbí co?"
A ona: "Rrrrrrrrrrrrrrrr"
:D

První v životě

11. května 2012 v 20:42 | mojebedriska |  Sosáčci

Ráno jako jiné, a najednou, když jdu ven. Panebože na schodech leží dva sosáčci. Jupí !! Po devíti týdnech čekání na Bedřiščiné první koťátka. Dávám je Bedišce do krabice a jééé !! Další kotě. Hmm to už jsou tři :/ Bedřiška je malinká. Víc už mít nebude. Spravuju jí deku a Ježííííš další kotě !! Narodila se jí čtyři koťátka. Krásna a černobílá jako ona.

První - Bílé koťátko s černýma flekama kolem očíček - Brejlatec

Druhé - Černobíle koťátko, když ho vezmete piští - Pískálek

Třetí - Černobílé kotě, šplhá, kouše, ječí, cucá - Aktivka

Čtvrté - Zase černobílek, přítulně se mazlí - Mazlík

PS: Nejsou to jejich jména :D Ta jim dají jejich majitelé. V nejblišší době dodám fotku a taky inzerát.

(pokud si je nikdo nevezme, dají se utratit :'( a tak prosím, vemte si je)


Dáreček

11. května 2012 v 20:10 | mojebedriska |  Etapy života

Koťátko

Dostali jsme ho jako malého bobka. Pořád utíkal :D. Ještě jedna věc, proč mluvím o ní v mužském rodě? Dostali jsme ji jako kocourka. Ovšem jak jsme s ním šli na očkovaní, zjistilo se, že je to kočka. A protože slyšela na jméno Bedřich, začali jsme na ní volat Bedřiško. Pak jsem si ji vycvičila aby poslouchala a tohle je první etapa. :)